Skip to content Skip to footer

Obawy Młodej Pary przed weselem pod Warszawą

Ślub i wesele to naprawdę dwa bardzo ekscytujące dni. Państwo Młodzi chcą, aby w te dni wszystko było wręcz idealnie, na tip top, aby każdy był w stu procentach zadowolony. Dlatego też nieraz żywią nieuzasadnione zupełnie obawy przede weselem pod Warszawą i wolą je zorganizować w centrum stolicy. Dlaczego nieuzasadnione? Wesele pod Warszawą to najlepsza opcja!

1. Goście będą mieli daleko do hotelu pod Warszawą

To chyba jeden z najczęstszych argumentów, z jakimi możemy się spotkać, organizując wesele. Każda Para Młoda Myśli sobie, że kiedy zorganizuje wesele gdzieś w miarę blisko, w centrum, to na pewno goście będą się bawili do białego rana. Tymczasem najczęściej jest zupełnie inaczej. Goście widząc za oknem biurowce i centra itd. tak naprawdę dość szybko myślą o powrocie do pracy…

A wesele pod Warszawą? Prawda – trzeba dojechać. Ale z drugiej strony – nikt nie myśli o wcześniejszym wyjeździe, bo i po co? Każdy gość czuje, że oto w końcu przyjechał na wesele bliskiej mu Pary i że chce zabawić się. W efekcie każdy zostaje znacznie dłużej. Jest jeszcze jeden aspekt wesel pod Warszawą – tu nie musimy od pewnej godziny być cicho, nikt też nie zwróci uwagi na weselne szaleństwa.

2. Na pewno nie ma tam dobrych kucharzy

Kolejnym argumentem, który jest wytaczany przeciwko weselom pod Warszawą, jest to, ze żyjemy w mylnym przekonaniu, że tylko w stolicy są dobrzy kucharze. Otóż przede wszystkim warto wiedzieć, że wielu dobrych kucharzy przeniosło się właśnie z Warszawy, ponieważ nie mogli znieść tamtejszej atmosfery i robienia wszystkich potraw sztampowo.

Warto także dodać, że jedzenie poza Warszawą – cóż na pewno jest świeższe. Tu nie wkroczyła korporacja, duże firmy, oszczędzanie kosztem jakości i wiele innych. Tu ciągle wszystko jest świeże i pyszne.

3. Na wsi na pewno będzie okropna sala

Niektórzy Państwo Młodzi uważają też, że poza Warszawą sale weselne nie będą zbyt ładne. W umysłach niektórych wręcz funkcjonuje obraz jak z PRL – u. Warto zdecydowanie zacząć myśleć inaczej o salach weselnych. Wręcz przeciwnie bowiem to często w stolicy każą nam płacić duże pieniądze za dość przeciętne, a nawet kiczowate sale.

A jak wygląda wesele pod Warszawa? To nieraz są staropolskie dworki, piękne, duże, przestronne sale, ogrody… Na dodatek tu zawsze jest dostęp do świeżych kwiatów i wszystko wygląda pięknie, czysto i świeżo!

Warto zatem zainwestować w wesele pod Warszawą!

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą