Skip to content Skip to footer

Schoeller Allibert – palety o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym do codziennego zarządzania firmą

Palety o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym Schoeller Allibert dostępne są na rynku od ponad 50 lat. Stanowią innowacyjne rozwiązania, spełniające oczekiwania logistyczne i umożliwiające sprawne zarządzanie magazynem, a także przechowywanie i transportów produktów.

Szeroki wybór produktów o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym do codziennego zarządzania logistyką i procesami magazynowymi firmSchoeller Allibert jest obecnie liderem w zakresie produkcji opakowań zwrotnych z tworzywa sztucznego (RTP). W stałej ofercie firmy znajdziemy produkty takie jak: skrzyniopalety, skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzynki na napoje, zamykane pudełka i pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, a także praktyczne, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy. Oferta firmy obejmuje także palety plastikowe oraz wózki.

Są to produkty, które każdego dnia zapewniają wysoki poziom prac logistycznych w przedsiębiorstwach o profilu przemysłowym i transportowym. Stanowią odpowiedź na rosnące stale standardy współczesnej logistyki. Wiąże się to m.in. z takimi parametrami produktów jak: lekkość, pozwalająca na szybkie przenoszenie i przewożenie, wysoka jakość wykonania, co umożliwia długą eksploatację i szeroki wybór produktów. Ten ostatni z czynników powoduje, że w każdej firmie możliwe jest dobranie odpowiednich wielkością pojemników. To zapewnia właściwą organizację pracy i transport.

Pudełka o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym na rynku czeskim i słowackim

Na rynku słowackim prepravky na pivo cieszą się rosnącą popularnością z uwagi na dopasowanie do standardów firm w zakresie różnych typów opakowań. Są one nie tylko zróżnicowane w zakresie wielkości, ale też łatwe w utrzymaniu w czystości, przewożeniu, przenoszeniu itp. To czynniki, które wpływają na efektywność i usprawnienie codziennych procesów dostaw, załadunku i rozładowania towaru oraz przechowywania go w magazynie. Jednym z produktów, który cieszą się popularnością na rynku czeskim i słowackim jest zamykane pudełko o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym. Pudełko z zamknięciem, wykonane z wysokich jakościowo materiałów pozwala zachować wszystkie właściwości przewożonych w nich materiałów i produktów. To znacząco usprawnia proces zarządzania w firmach i minimalizuje koszty logistyczne.