Skip to content Skip to footer

Wykorzystać powierzchnie magazynowe

Przedsiębiorstwa zajmujące się transportem wiedzą jak cenną jest powierzchnia magazynowa czy powierzchnia w samochodzie dostawczym. Ciągle poszukiwane są drogi do maksymalizowania korzyści z powierzchni. Jednym ze sposobów tego typu są pudełka do ustawiania w stosy produktów transportowanych. Dzięki nim transport jest odpowiednio zabezpieczony, a do samochodu można zapakować większą ilość towarów.

Czym są pudełka do ustawiania w stosy?

Są to plastikowe pojemniki, które przez swój kształt idealnie spinają się ze sobą, tworząc wysoki stos. Dzięki temu można składować i transportować produkty nie tylko w poziomie. Ze względu na solidność i materiał z jakiego zostały wykonane są także swoistym zabezpieczeniem dla włożonego towaru. Na rynku występują stohovatelné boxy o różnej wysokości. Standardowym jest jednak ta sama szerokość i długość. Tak aby spinanie było wydajniejsze i przynosiło lepsze skutki.

W zależności od transportowanego towaru pojemnik może posiadać pokrywę lub nie. Istnieją jednocześnie pojemniki o ściankach pełnych lub ażurowych. W zależności od ciężaru ładunków można wybrać wersję z podwójnym dnem, tak aby waga ładunku nie załamała tworzywa sztucznego. Ze względu na możliwości transportu rożnych towarów w poszczególnych pojemnikach znacząco mogą one podnieść zyski przedsiębiorstwa transportowego. Pojemniki zostały wytworzone z najwyższej jakości, solidnego plastiku. Występują w pięciu rozmiarach, które można ze sobą łączyć.

Dla kogo pojemniki do ustawiania w stosy?

Wbrew pozorom, pudełka do ustawiania w stosy sprawdzą się nie tylko dla firm transportowych. Z rozwiązań tego typu korzysta wiele organizacji zarządzających przestrzenią magazynową. Układanie towaru w pionach, a nie poziomo maksymalizuje możliwości i ogranicza koszty. Ażurowe pojemniki sprawdzają się do transportu pieczywa z piekarni do sklepów i tam z powodzeniem są przekazywane. Możliwość ułożenia w stos i spięcia stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed zagnieceniem. Fakt, że ażurowe ściany przepuszczają powietrze wpływa na to, ze żywność może wyjechać od producenta jeszcze ciepła i ostygnie w czasie drogi. Idealnie sprawdzają się do transportu i przechowywania żywności, dokumentów i innych produktów.

Pudełka do układania w stosy to wygodne rozwiązanie dla wielu producentów i transportowców. Mnogość rozwiązań powoduje, że każdy odnajdzie coś dla siebie.