Skip to content Skip to footer

Co można zyskać, oferując domki nad morzem z psem?

Mówiąc o korzyściach, jakie niosą za sobą domki nad morzem z psem, zwracamy uwagę przede wszystkim na te z nich, które są zyskiem dla potencjalnych wymagających. Tymczasem również właściciele miejsc noclegowych mogą wiele zyskać stawiając na takie rozwiązanie.

Po pierwsze – większe grono klientów

Osoby pojawiające się nad morzem w środku sezonu turystycznego są często przekonane o tym, że każdy, kto ma choć jedno miejsce noclegowe, ma też zagwarantowany dochód przez całe wakacje. Tymczasem okazuje się, że nie jest to wcale takie oczywiste. Między właścicielami hoteli, pensjonatów i domków drewnianych panuje rywalizacja. Nie wszyscy są w stanie wyjść z niej zwycięsko. Dodatkowo, duże obiekty niemal zawsze wydają się być tymi, których szanse są większe. Mogą choćby przeznaczyć znaczące środki na kampanie reklamowe.Stawiając na promowanie domków nad morzem z psem można więc sporo zyskać. Oferta ciągle jest na tyle nietypowa, że jest w stanie przebić się do świadomości klientów. Ma prawo budzić zainteresowanie, okazuje się przy tym, że jest ciekawa nie tylko dla Polaków. W wielu państwach podróżowanie w towarzystwie psa to już norma. Właśnie takie osoby można skutecznie przyciągnąć nad Bałtyk.

Po drugie – życzliwi, powracający klienci

Oczywiście, same Domki nad morzem z psem nie zagwarantują jeszcze imponujących zysków czerpanych z turystyki. O tych można mówić przede wszystkim wtedy, gdy domki są zadbane, a pies może liczyć choćby na wygodne miejsce do zabawy i obecność woreczków na nieczystości. Warto jednak dokładać starań, aby zarówno pies, jak i jego opiekun byli zadowoleni.Osoby podróżujące z psami doceniają to, że ich ukochane zwierzęta w końcu nie są postrzegane jako problem, ale jako kolejny uczestnik wycieczki, który zasługuje na nocleg w komfortowych warunkach. Nic więc dziwnego, że chętnie wracają do takich miejsc. Nie ograniczają się zresztą do planowania powrotów. Są też chętne do polecania swojej wakacyjnej miejscówki innym osobom, które także nie wyobrażają sobie wakacji bez towarzystwa psa.