Skip to content Skip to footer

Zalety kurortu Kozubnik

Kozubnik to urokliwa miejscowość idealna na wakacje, z przyjaciółmi lub z rodziną. Bliskość natury, relaksująca atmosfera, a także świeże powietrze i przepiękne widoki sprawiają, że miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród turystów krajowych i zagranicznych.

Kurort Kozubnik – jakie oferuje atrakcje swoim gościom?

Kozubnik to przede wszystkim doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje wyposażone są we wszystko, czego mogą potrzebować matki z dziećmi na co dzień. W każdym pokoju jest łazienka. W kurortach w Kozubniku są miejsca na grilla, place zabaw i wiele atrakcji, dla dorosłych i najmłodszych, jak np. SPA.Kozubnik oferuje swoim gościom kilka prężnie działających restauracji, które serwują miejscowe dania i nie tylko.

Kozubnik SPA – co oferuje swoim gościom?

Kozubnik SPA ma na najwyższym poziomie. Goście hotelowi skorzystać mogą z basenu, siłowni i masaży, a także z usług profesjonalnych kosmetyczek i z usług fryzjerskich. Grota solna i jacuzzi pozwalają pozbyć się wszystkich stresów dnia codziennego.Dla miłośników ćwiczeń na świeżym powietrzu kurort Kozubnik poleca także siłownie na świeżym powietrzu, zwłaszcza w słoneczne, letnie dni. Sprzęty, które można tam znaleźć, pozwolą na różnorodne ćwiczenia osobom w każdym wieku.

Inne atrakcje kurortu w Kozubniku

Jedną z atrakcji kurortu w Kozubniku jest prywatna plaża, która znajduje się przy potoku, z leżakami i z parasolami dla każdego. Natomiast dla ludzi, którzy do regeneracji potrzebują odrobiny adrenaliny i dobrej zabawy, istnieje możliwość wypożyczenia quadów. Można na nich zwiedzać, w swoim tempie, malownicze tereny Beskidu Małego.Dla najmłodszych dostępna jest sala zabaw, w której animatorzy organizują czas najmłodszym, oferując różnego rodzaju gry i inne atrakcje.

Kozubnik to miejsce, które jest dobrze zorganizowane pod względem komunikacji. Jest tu doskonale zorganizowany transport do pobliskich miejscowości, w których również nie brakuje atrakcji do zwiedzania. Doskonałe położenie Kozubnika sprawia, że jest on doskonałą bazą wypadową.Ze względu na wiele zalet kurort Kozubnik jest miejscem, które jest oblegane przez turystów przez cały rok, dlatego warto rezerwować sobie pokój z dużym wyprzedzeniem.