Skip to content Skip to footer

Podkłady Revlon – jedne z najsłynniejszych na świecie

Marka Revlon powstała w roku 1932 za sprawą braci Revson oraz chemika Charlesa Lachmana. Przygoda firmy rozpoczęła się od cieszącego się ogromną popularnością całkowicie kryjącego lakieru do paznokci. Obecnie marka Revlon jest jednym z największych gigantów kosmetycznych, który jest znany na całym świecie.

Kilka słów o marce Revlon

Marka Revlon posiada w swoim asortymencie przeróżne kosmetyki kolorowe oraz produkty do twarzy, które tworzone są przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz przy współpracy z profesjonalistami. Firma stawia duży nacisk na wysoką jakość swoich wyrobów, jak najlepszą ich trwałość oraz na to, aby były one zgodne z panującymi w danym czasie trendami.

Marka Revlon jest jednym z największych kosmetycznych gigantów. Jej produkty są stosowane przez znane gwiazdy. Ponadto kosmetyki Revlon często wykorzystywane są przez wizażystów posiadających profesjonalne salony urody. Marka jest ogólnodostępna, wobec czego posiada miliony fanów na całym świecie.

Jeden z najsłynniejszych produktów marki Revlon

Marka posiada w swoim asortymencie co najmniej kilka bestsellerów, z których obecnie najbardziej znanymi są podkłady Revlon ColorStay. Występują one w dwóch wariantach – dla cery normalnej i suchej oraz mieszanej i tłustej. Kosmetyki te cieszą się ogromną popularnością i świetnymi opiniami wśród użytkowników.

Podkłady Revlon ColorStay zawdzięczają swój fenomen doskonałemu kryciu przy lekkiej i płynnej konsystencji. Produkt doskonale stapia się z cerą, a zawarte w nim witaminy A i E fantastycznie ją pielęgnują. Dzięki delikatnej konsystencji podkładów wspaniale się je rozprowadza, nie uzyskując brzydkich smug. Dodatkowo skóra chroniona jest przed szkodliwym promieniowaniem UV dzięki zawartości filtrów.

Niesamowite właściwości podkładów Revlon

Podkłady Revlon nie zatykają porów i nie tworzą tak zwanego efektu maski. Dają naturalne i świeże wykończenie, a jednocześnie bardzo dobrze kryją wszelkie niedoskonałości skóry – na przykład zaczerwienienia czy wypryski. Doskonale wygładzają i pięknie wyrównują kolory cery.

Wysoka jakość podkładów Revlon sprawia, że posiadają one miliony fanów z całego świata, którzy sięgają po nie od wielu lat. Wzrastająca popularność marki przyciąga zaś nowych klientów, którzy tylko utwierdzają się w tym, że jest to marka godna polecenia.

Podkłady revlon znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl