Skip to content Skip to footer

Pomysł na prezent dla miłośnika psa

Wybór odpowiedniego prezentu nie zawsze jest łatwy. Szczęśliwie nie stanowi to większego wyzwania w przypadku miłośników psów. Wybierając gadżet, czy też akcesorium dla psa lub związane ze zwierzęciem można mieć pewność, że właściciel będzie więcej niż tylko zadowolony. Jakie są najciekawsze pomysły na prezent dla miłośnika czworonogów?

Urokliwy identyfikator

Bez cienia wątpliwości identyfikator dla psa to jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla miłośnika czworonoga. Tego rodzaju upominek jest nie tylko urokliwy, ale również wyjątkowo praktyczny. Jakie identyfikatory dla psa można zamówić na prezent?

W zależności od upodobań producenci zaoferować mogą adresówki wykonane zarówno z drewna, z metalu, jak i plastiku. Ponadto tego rodzaju upominek może mieć najróżniejsze kształty. Odnaleźć można identyfikatory w formie pojemniczka, szkatułki, a nawet w kształcie kości.

Korzyści z posiadania identyfikatora

Należy podkreślić praktyczne walory tego rodzaju prezentu. Identyfikator dla psa to doskonały nośnik informacji o pupilu. Osoba, która odnajdzie zaginionego zwierzaka, dzięki identyfikatorowi będzie mogła poznać miejsce jego zamieszkania, czy też uzyska możliwości szybkiego nawiązania kontaktu z właścicielem psa.

Oznacza to, że nawet w sytuacji, w której większość osób nie interesuje się zwierzakiem można mieć pewność, że prędzej czy później zostanie on zwrócony do właściciela. Dotyczy to szczególnie sytuacji, w której pies trafi do schroniska. Jako że bezpieczeństwo czworonoga jest dla jego właściciela najważniejszą kwestią, będzie on więcej niż zadowolony z identyfikatora.

Identyfikator – jakie informacje na nim zawrzeć

Najlepiej, jeżeli na identyfikatorze znajdują się informacje zarówno na temat miejsca zamieszkania psa, jego imienia, jak i numer telefonu do właściciela. W takiej sytuacji można mieć pewność, że pies prędzej czy później trafi do domu. Niestety w części przypadków zawarcie wszystkich z tych informacji może być nieco problematyczne.

Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy identyfikator ma być przypięty do obroży bardzo niewielkiego psa. Należy mieć na uwadze, zbyt duża adresówka to nie tylko dyskomfort dla psa, ale również ryzyko zaplątania się nim między krzakami, czy też drutami. Warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania. Jeżeli ma ona posłużyć jako prezent i być skuteczny identyfikator musi być wykonany z najwyższej jakości surowców!

Identyfikatory dla psa dostępne są w ofercie Grawernia.pl