Skip to content Skip to footer

Wakacje zimowe w Szczyrku

Sezon zimowy rozpoczął się w pełni, a pierwsze opady śniegu zagościły w większości miast w Polsce. Zbliża się sezon, kiedy duża liczba osób, będzie chciała udać się na zimowe wakacje, urlop, ferie. Oczywiście nie każdy dobrze się czuje w tak silnie turystycznych miastach, jak Zakopane, Kraków, Wrocław, czy nadmorskie miejscowości. Jeśli chcemy wybrać się do mniejszej, spokojnej miejscowości warto zobaczyć Szczyrk noclegi i apartamenty.

Noclegi Szczyrk, apartamenty Szczyrk – zakwaterowanie

Apartamenty Szczyrku są wyjątkowo ładnymi i zadbanymi miejscami, z chęcią każdy spędziłby tam kilka dni swojego urlopu. Bez problemu znajdziemy tam apartamenty małżeńskie, które przydadzą się jeśli planujemy romantyczny, wypoczynkowy wyjazd z ukochaną/ukochanym. Oczywiście w ofercie znajdziemy również wiele apartamentów, które nadadzą się do wycieczki z rodziną, dziećmi. Są to wielopokojowe mieszkania, w których każdy odnajdzie swoją prywatną przestrzeń, a spędzanie w nich czasu będzie komfortowe i spokojne. Jeśli przychodzi o komfort w apartamentach w Szczyrku znajdziemy wiele pokoi o najwyższym standardzie wypoczynku – sauna, jacuzzi, prywatny taras widokowy – te i wiele innych udogodnień możemy znaleźć w tej miłej, wypoczynkowej miejscowości. Szczyrkowe apartamenty są oczywiście wykończone w wielu różnych stylach: drewniane, minimalistyczne, klasyczne, vintage, lofty.

Szczyrk noclegi – czyli tańsza opcja

Istnieje wiele zapaleńców zwiedzania i korzystania z atrakcji danego miejsca, którzy nie przywiązują wielkiego znaczenia do miejsca, gdzie spędzą jedynie noc – przespać się i zregenerować przed kolejnym dniem pełnym wrażeń. Noclegi Szczyrku znajdziemy w katalogach online w bardzo przystępnych cenach, które mogą się zaczynać już od kilkudziesięciu złotych za dobę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy na wyjazdach nie lubią spędzać dużo czasu w zamkniętych pokojach, a korzystać z uroków miejscowości do której się wybrali. Jest to świetna opcja wyjazdowa dla młodej paczki znajomych, studentów i innych, którzy nie mają za dużego budżetu lub po prostu nie chcą wydawać większej kwoty na nocleg i zakwaterowanie. Zaoszczędzone pieniądze może wtedy wydać na inne atrakcje w mieście.