Skip to content Skip to footer

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej – dla kogo?

Życie ze zbędnymi kilogramami bywa trudne. Jeżeli więc nie potrafisz sam rozprawić się ze swoją wagą, pomimo stosowania różnych diet i ciężkich ćwiczeń, zrób to z pomocą innych osób, które razem z tobą będą walczyć o lepszy wygląd i dobre zdrowie. Być może to wczasy z dietą dr Dąbrowskiej będą dla ciebie początkiem nowego lepszego życia.

Czy wczasy odchudzające to dobre rozwiązanie dla każdego?

O dziwo wcale nie. Mogłoby się wydawać, że na każdego zadziałają one tak samo dobrze, ale nie jest to do końca prawda. Każdy kij ma dwa końce. Jeżeli bowiem wciąż nie jesteś gotowy na to, by na poważnie podejść do odchudzania, nawet takie wczasy na niewiele ci się zdadzą, a mogą wręcz… doprowadzić do efektu jojo!

Dieta dr Dąbrowskiej jest dietą restrykcyjną, na której spożywane kalorie ogranicza się do absolutnego minimum. Stosując niskokaloryczny jadłospis przez tydzień, bardzo szybko schudniesz, jednakże równie prędko wrócisz do dawnej wagi, jeżeli redukcja nie będzie kontynuowana po powrocie do domu.

Odpowiednie podejście kluczem do sukcesu

Nie ma bowiem jednego magicznego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów. Wielokrotnie się o tym przekonywałeś. W desperacji testowałeś przeróżne diety cud, jednakże nawet jeśli udało ci się je ukończyć, później waga zawsze do ciebie wracała – dopadał cię efekt jojo. Zanim zapiszesz się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej, pewne kwestie powinieneś sobie wyjaśnić.

Zmiany muszą dokonać się najpierw w twojej głowie. Musisz wiedzieć, po co to robisz. Powinieneś popracować nad swoim stanem psychicznym, by przejść na dietę z miłości do własnego ciała, a nie z obowiązku czy poczucia niskiej atrakcyjności. Pamiętaj, że na wczasach z dietą dr Dąbrowskiej zostaniesz wystawiony na liczne próby. Nikt nie będzie cię kontrolować przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zapewnij sobie dodatkowe wsparcie

Na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej możesz wybrać się sam, bo zawsze poznasz na nich mnóstwo ciekawych osób i szybko nawiążesz pewne przyjaźnie lub bliższe znajomości. Zawsze fajniej jednak wybrać się na nie z kimś znajomym. Dodatkowe wsparcie na pewno ci się przyda.

A być może masz w swoim otoczeniu kogoś takiego, kto podobnie jak ty próbuje bezustannie walczyć z nadprogramowymi kilogramami. Spróbuj namówić tę osobę do wspólnego wyjazdu i wspólnych odchudzających wakacji.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Instytutu Zdrowia Sofra.