Skip to content Skip to footer

Apartamenty w Szczyrku – dobra alternatywa dla ośrodków wczasowych

Polskie góry są od lat ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, nie tylko wakacji czy urlopów, ale także krótszych wyjazdów, choćby weekendowych. Jedną z bardziej popularnych miejscowości jest Szczyrk, co nie dziwi z uwagi na piękne położenie i liczne atrakcje.

Czym przyciąga Szczyrk licznych turystów?

Od wielu lat niezmiennym powodzeniem ciszy się ta przepiękna górska miejscowość, dlatego też prężnie rozwija się baza oferująca apartamenty szczyrk, czy też tańsze noclegi szczyrk. To takie zakwaterowania skutecznie konkurują z hotelami, pensjonatami, czy większymi ośrodkami wypoczynkowymi.

Miejscowość położona jest w wysokich partiach górskich, przez co atrakcyjne formy wypoczynku czekają na turystów zarówno zimą, jak i w innych porach roku. Dodatkowym atutem jest bliskość popularnych miejscowości, znanych kurortów, choćby takich jak Zakopane, gdzie można szybko dojechać.

Jak wybrać miejsce noclegowe odpowiednie do potrzeb?

Liczna baza, gdzie przedsiębiorcy oferują szczyrk noclegi, czy też apartamenty szczyrk daje możliwość idealnego dopasowania miejsca zakwaterowania do konkretnych potrzeb danego turysty. W zależności od tego, czy pobyt planują rodziny z dziećmi, osoby starsze, czy też grupy aktywnych osób, można wybrać szczyrk noclegi o odpowiednim standardzie oraz lokalizacji.

Dla rodzin z dziećmi preferowane są noclegi szczyrk w lokalizacjach bliskich infrastrukturze handlowej oraz atrakcjom specjalnie przygotowanym dla dzieci, takich, jak place zabaw oraz zimą stoki do nauki jazdy na nartach.

Osoby preferujące aktywny styl wypoczynku znajdą apartamenty położone w pobliżu dobrze przygotowanych stoków narciarskich, lub też w niedalekiej odległości od środków komunikacji miejskiej, dowożących narciarzy prosto pod wyciąg.

Gdzie szukać odpowiednich ofert noclegowych w Szczyrku?

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego, czy to w apartamentu, czy też kwatery prywatnej lub pokoju w agroturystyce jest prześledzenie popularnych portali specjalizujących się w pośrednictwie wynajmu krótkoterminowego.

Tam zamieszczana jest duża baza noclegów w Szczyrku wraz ze szczegółowym opisem, zdjęciami, cennikiem. Można na stronie internetowej dokonać rezerwacji na konkretny termin, uzgodnić warunki wynajmu i pozostaje tylko jechać na wypoczynek urlopowy.