Skip to content Skip to footer

Apartamenty w Wiśle

W wielu polskich miejscowościach można znaleźć liczne atrakcje turystyczne, które zachęcają do zwiedzania całego kraju. Częstym kierunkiem podróży Polaków jest Wisła. Sezon w tej malowniczej górskiej miejscowości trwa przez cały rok. Ponadto apartamenty Wisła są niezwykle komfortowe i zapewniają możliwość relaksu całym rodzinom.

Główna atrakcja turystyczna w Wiśle

Wskazana miejscowość zlokalizowana jest w Beskidzie Śląskim. Pochodzi z niej legenda skoków narciarskich Adam Małysz. W Wiśle możliwe jest zwiedzenie skoczni, na której polski skoczek wykonywał swoje pierwsze loty. Za niewielką opłatą można dokładnie pooglądać cały obiekt, który wygląda niezwykle imponująco.

Warto wskazać, że Wisła noclegi centrum umożliwiają przenocowanie w zasadzie dowolnej ilości osób. Tym samym możliwe jest zorganizowanie wielkiej wycieczki, w ramach której nastąpi zwiedzanie lokalnych gmachów oraz malowniczych górskich domków, zlokalizowanych na obszarze niemal całej Wisły.

Wypoczynek na najwyższym poziomie

Wisła znana jest również z licznych obiektów o przeznaczeniu rekreacyjnym. Funkcjonuje tu jeden z największych aquaparków w Polsce. Jest to szczególna atrakcja dla dzieci, które lubują się w wodnej rozrywce. Ponadto wisła apartamenty często są wyposażone w baseny z hydromasażami i ciepłą wodą. Taką formę wypoczynku preferują głównie dorośli, którzy na chwilę mogą zapomnieć o trudach codzienności.

W pobliżu apartamenty Wisła zlokalizowana jest również droga na Czantorię. Działa tam szybka kolejka górska, stanowiąca nie lada atrakcję dla najmłodszych. Podziwianie malowniczych widoków z lotu ptaka przez całą rodzinę to niezwykła przygoda, którą warto przeżyć przed wyjazdem z Wisły.

Wisła noclegi centrum

W sercu miasta znaleźć można liczne stragany, na których można skosztować przysmaków regionalnej kuchni oraz zakupić pamiątki z wycieczki. Bardzo ciekawym obiektem dla zwiedzających jest muszla koncertowa. W sezonie letnim odbywają się tam liczne spektakle i widowiska sceniczne.

Wisła apartamenty można rezerwować praktycznie przez cały rok. W sezonie zimowym, gdy opady śniegu są obfite, można skorzystać z jednego z miejscowych wyciągów narciarskich. Sporty zimowe w Wiśle stanowią nieodłączny element lokalnej kultury, dlatego osoby aktywne fizycznie ochoczo wybierają ten kurort w okresie ferii.