Skip to content Skip to footer

Czym są szablony do przedłużania paznokci?

Szablony do przedłużania paznokci – to gadżet niezbędny każdej manicurzystce. Także amatorce, która samodzielne wykonuje manicure w domu. Dzięki nim możliwe jest szybkie wydłużenie płytki paznokcia i uzyskanie miłego dla oka, naturalnego efektu. Jak działają, jak je stosować i gdzie je kupić?

Jak wyglądają szablony do przedłużania paznokci?

Szablony do przedłużania paznokci to nic innego jak specjalne nakładki, których celem jest ułatwienie wydłużania płytki. Mogą przybierać różne formy. Są dostępne w wersji naklejka – przyklejane do palca, przyjmują pożądany kształt i ułatwiają wykonanie udające paznokieć wypełnienia. Równie popularne są szablony kartonowe, które składa się i umieszcza na palcu, uzyskują podobny efekt.
Zasada działania w obu przypadkach jest taka sama. Po pierwsze: szablon pozwala uzyskać naturalny kształt paznokcia, a tym samym gwarantuje ładny efekt manicure. Po drugie: stanowi blokadę dla wypełniacza, dzięki czemu ten się nie rozlewa i wykonanie manicure jest proste i przyjemne. Z przedłużeniem paznokcia poradzi więc sobie nie tylko doświadczona kosmetyczka, ale również kobieta, która dopiero stawia pierwsze kroki w profesjonalnym manicure.

Gdzie kupić akcesoria do przedłużania paznokci?

Na zabieg przedłużania paznokci można umówić się w gabinecie kosmetycznym albo zająć się nim samodzielnie – to ułatwiają coraz szerzej dostępne profesjonalne akcesoria do manicure, takie jak właśnie szablony do przedłużania paznokci.
Gdzie je kupić? Szablony coraz częściej pojawiają się w drogeriach, żeby jednak mieć pewność, że zakupy zakończą się sukcesem, najlepiej wybrać się do sklepu z akcesoriami do manicure hybrydowego. Sporą ofertę i często niższe niż stacjonarnie ceny oferują sklepy internetowe. Online wybór szablonów jest największy – zarówno jeśli chodzi o formę (naklejki czy kartoniki), jak i producentów.

Szablony do przedłużania paznokci – gwarancja naturalnego efektu

Dlaczego warto stosować szablony, decydując się na przedłużenie paznokci? Ich zaletą jest nie tylko wygoda, ale przede wszystkim gwarantowany ładny efekt końcowy.
Bez szablonu nadanie płytce paznokcia pożądanego efektu może być dość trudne. Zwłaszcza, że udający paznokieć utwardzacz będzie się rozlewał. Szablon ułatwi przedłużanie i pomoże osiągnąć efekt naturalnych, ładnych paznokci.

Szablony do przedłużania paznokci kupić można na Chiodo.pl