Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto podróżować z Efectbus?

Efectbus ma niewątpliwą przewagę nad innymi środkami transportu. Jest wygodny, komfortowy, a podróżowanie nim ma same plusy. Stąd też rosnące zainteresowanie przewozami w modelu door to door. Z czego ono wynika?

Zaufanie profesjonalistom

Busy, którymi przejazdy można zarezerwować na http://www.efectbus.pl, są prowadzone przez profesjonalistów. Pasażerowie nie muszą przejmować się wybraną drogą, zboczeniem z trasy, ani tankowaniami, pomimo tego, że komfort podróży jest porównywalny lub lepszy w stosunku do jazdy własnym samochodem.

Można zrelaksować się, siedząc w wygodnym fotelu samolotowym i patrzeć na mijające krajobrazy… albo po prostu śpiąc i zbierając siły na zabawę w miejscu docelowym.

Profesjonalny kierowca to osoba, która doskonale zna przepisy drogowe panujące w kraju, do którego wjeżdża. Ponadto ma doświadczenie, które nie pozwala mu popełniać takich błędów, jakie czynią amatorzy lub niedzielni kierowcy.

Kameralne warunki

W busie nie zmieści się zbyt wiele osób. Dzięki temu podróż odbywa się w kameralnych warunkach. Nie ma tłoku jak w pociągu, czy autobusie. Każdy ma swój bilet i doskonale wie, że starczy dla niego miejsca. Bez stresu, bez przepychanek i nerwowego „Pan tu nie stał”. Wszyscy się zmieszczą.

Tym bardziej, że standard poszczególnych miejsc nie różni się zbytnio od siebie. Nie ma, więc kłótni o to, kto gdzie usiądzie. Nie trzeba przejmować się bliskością okna lub właśnie jego brakiem. Bus jest na tyle mały, że można spędzić w nim wygodny czas, niezależnie od zajmowanego miejsca. W końcu, wszędzie jest blisko.

W busie starczy miejsca nie tylko dla wszystkich pasażerów, ale również dla ich bagażu. Każdy może wziąć ze sobą dwie torby. Jeżeli potrzebuje ich więcej, to powinien uprzedzić przewoźnika. W przeciwnym wypadku – miejsce może zostać zagospodarowane przez niego w inny sposób.

Dodatki

Mało samochodów ma na swoim wyposażeniu odtwarzacz DVD, którego można używać podczas jazdy, by umilić czas pasażerom. O ile, na naszych drogach jest jakikolwiek taki samochód. Możliwość włączenia filmu oraz korzystania z internetu, przemawia na korzyść busów z http://www.efectbus.pl. Dzięki temu, wszyscy pasażerowie mogą znaleźć wspólną rozrywkę. Autobusy, ani pociągi nie oferują takiej możliwości.

Wszyscy pasażerowie busów z firmy Efectbus, objęci są w czasie trwania podróży dodatkowym ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Objęte są nim wszystkie sytuacje, jakie mogą zdarzyć się w pojeździe. Takie rozwiązanie oznacza bezpieczeństwo.