Skip to content Skip to footer

Do czego są zdolni ludzie, by zarobić trochę pieniędzy?

Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele człowieka, ale i gotowe maszynki do zarabiania pieniędzy. Przy najmniej dla tych właścicieli, którzy nie widzą, że pies to też żywa, czująca istota.

Na czym polega sprzedaż psów?

To bardzo prosty proceder. Hodowca trzyma u siebie wyłącznie rasowe psy, bo tylko takie cieszą się uznaniem potencjalnych nabywców. Gdy one dorosną, sprzedaje je po całkiem atrakcyjnej cenie. Oczywiście musi je najpierw wykarmić i odpowiednio o nie zadbać, tak by na nic nie zachorowały. Tak więc sprzedaż psów to ostatnie ogniwo w tym całkiem dochodowym procederze. Jednak sukces finansowy zależy przede wszystkim od liczebności miotu. Im piesków więcej, tym większa szansa na udany biznes. W tej czysto handlowej transakcji ogłoszenia typu oddam szczeniaki za darmo- w ogóle nie mają miejsca. W końcu nikt nie pozbędzie się dobrowolnie kury znoszącej złote jajka.

Jak jeszcze można zarobić na psach?

W przypadku myśliwskich psów w grę wchodzą wyścigi. Odbywają się one podobnie jak konne, przy czym myśliwski pies nie musi mieć dżokeja na grzbiecie. On sam poradzi sobie z przeciwnikami pod warunkiem, że będzie odpowiednio karmiony i będzie miał wystarczający zapas prędkości. Można go oczywiście wyrobić podczas ćwiczeń, jednak największą rolę odgrywają predyspozycje genetyczne. Sprzedaż psów myśliwskich kwitnie również w półświatku kryminalnym. To tu można zarobić krocie na nielegalnych walkach psów. Jest to proceder niezgodny z prawem, lecz jego wykrywalność jest znikoma. Bardzo trudno złapać przestępców na gorącym uczynku.

Ile można dostać za myśliwskiego psa?

To zależy, lecz nie są to grosze. Ceny zaczynają się od tysiąca w górę. Czasem transakcja odbywa się legalnie, bo kryminaliści zamieszczają w internecie- ogłoszenie oddam szczeniaki lub szczeniaka za darmo. Policji bardzo trudno udowodnić im nieczyste intencje, zwłaszcza gdy dookoła panuje zmowa milczenia. Cierpią na tym zwierzaki, które wbrew swojej woli są zmuszane do walk na śmierć i życie.

Konkursy piękności szansą na zarobek

Psy rasowe nie muszą tak jak myśliwski pies narażać swojego życia. Ich atutem jest uroda. To dzięki niej mogą zdobywać medale i zaszczyty, a przy okazji znacznie zasilić konto bankowe swojego pana. Warunek jest jeden, psiaki z wyższych sfer muszą być zadbane w każdym calu. To w końcu ich wygląd decyduje o ewentualnym sukcesie lub przegranej. A konkurencja jest olbrzymia.