Skip to content Skip to footer

Uniwersalny pomysł na prezent – flanelowa pościel

Uniwersalne prezenty sprawdzają się na każdą okazję. Sprawdzają się, kiedy nie bardzo mamy pomysł na prezent i na przykład nie znamy danej osoby zbyt dobrze. Jednym z takich prezentów może być pościel flanelowa – praktyczna i o dużych walorach estetycznych. Zapewnia doskonały komfort podczas snu, jest miłą w dotyku a do tego bardzo trwała. Dlatego idealnie sprawdzi się na prezent na każdą okazję i będzie odpowiednia dla osób w różnym wieku,

Trwałość, elegancja i wysoka jakość

Pościel z flaneli ma wiele zalet. Jest wykonana w przeważającej mierze bawełny tkanej w splocie płóciennym bądź skośnym, drapanej jedno- lub dwustronnie. Posciel flanelowa jest nieco grubsza od tradycyjnej pościeli bawełnianej, przez co cieplejsza. Dodatkowo jest bardziej puchata i przyjemna w dotyku, co zwiększa komfort snu.

Niewątpliwą zaletą flanelowej pościeli jest fakt, że nie gniecie się. W związku z tym zawsze wygląda elegancko i świeżo. A jej wysoka jakość sprawia, że długo zachowuje swój pierwotny wygląd. Nie niszczy się podczas prania. Nie ma ryzyka, że się zbiegnie, a kolory staną się blade i niewyraźne. Pościel z flaneli można nie traci swych właściwości nawet po wielu praniach.

Naturalna i Oddychająca

Posciel flanelowa jest naturalna, więc skóra pod nią może swobodnie oddychać. Flanela dobrze odprowadza również wilgoć, więc nie spocimy się pod nią. Nie powoduje alergii i podrażnień. Wybierając więc ten rodzaj pościeli na prezent, mamy pewność, że będzie odpowiednia nawet dla alergików.

Wiele wzorów w najbardziej popularnych rozmiarach

Pościel flanelowa to dobra propozycja na uniwersalny prezent, ponieważ dostępna jest we wszystkich najbardziej popularnych rozmiarach (mniejszych i większych), jak również w mniej popularnych.

Ponadto na rynku pościel z flaneli jest dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach. Łatwo więc wybrać model dla każdego. Uniwersalne są stonowane kolory i wzory, które będą doskonale prezentowały niezależnie od stylu i kolorystyki wnętrza. Jeśli znamy choć trochę gust osoby, której wybieramy pościel, możemy pokusić się o nieco bardziej bogatą i odważną grafikę i wzornictwo. Niezależnie od wybranego koloru czy wzoru pościel flanelowa będzie się doskonale prezentować.