Skip to content Skip to footer

Wygodne damskie torebki do pracy

Kobiety cenią sobie wygodę, jednak nie chcą przy tym rezygnować z ubrań oraz dodatków, które będą piękne i stylowe. Mowa tutaj zarówno o rzeczach do pracy i na codzień, jak też o asortymencie wieczorowy. Poniżej przegląd ciekawych torebek, które idealnie sprawdzą się zarówno w czasie wolnym, jak też do pracy.

Torebki damskie listonoszki

Listonoszki damskie pojawiły się w ofertach sklepów z galanterią już kilka lat temu, wciąż są bardzo popularne, a modne listonoszki o różnych rozmiarach pojawiają się w kolekcjach dedykowanych na wiosnę i lato, jak też na jesień i zimę. Torebki damskie listonoszki sprawdzają się idealnie do grubych zimowych kurtek i płaszczy, bo można wygodnie nosić się przełożone na boku, czyli cross body. Właśnie takie określenie pojawia się bardzo często w opisach listonoszek. Listonoszki damskie sprawdza się idealnie również wiosną i latem, będą świetnie pasowały do wiosennego płaszcza typu trencz, albo do kurtki ramoneski. Modne listonoszki warto mieć zatem na uwadze podczas zakupów z myślą o wiośnie.

Shopper bag

Torebki nazywane shoperkami to kolejny bardzo popularny model, który z powodzeniem można zabrać ze sobą do pracy. To pojemna torebka, w której uda się zmieścić nawet laptopa lub tabletka, a także dokumenty o formacie A4. Kobiety lubią takie duże torebki, bo bez problemu mieszczą w nich jeszcze drugie śniadanie do pracy oraz podstawowe kosmetyki potrzebne do odświeżenia makijażu. Shoperki można kupić sobie w kilku kolorach, bo modele wykonane ze skóry ekologicznej nie są drogie, zwykle kosztują około 80 zł, nawet w popularnych sklepach sieciowych.

Modny skórzany plecak

alternatywą dla torebki będzie modny skórzany plecak, który jest inspirowany plecakiem z lat 90-tych. to właśnie wtedy na polskich ulicach można było zobaczyć dziesiątki osób z plecakami ze skóry, które były wtedy bardzo popularnym dodatkiem. Współcześnie piękne proste i minimalistyczne plecaki zakłada się nawet do biznesowych strojów, przy czym należy wyraźnie zaznaczyć, że taka stylizacja nabiera wtedy trochę bardziej nieformalnego charakteru. Dla miłośniczek mody i nowych trendów takie połączenie na pewno będzie kuszące, a skórzany plecak powieści sporo dokumentów do pracy.