Skip to content Skip to footer

W czym tkwi fenomen paintballa?

Imprezy i zabawy plenerowe to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu. Młodzi ludzie coraz więcej przesiadują całymi dniami przed komputerem, zaniedbując tym samym zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Doskonałym rozwiązaniem dla pasjonatów gier komputerowych jest paintball. Gra zapewnia niesamowitą dawkę adrenaliny, gdyż to co na komputerze odgrywa się w rzeczywistości.

Na czym polega paintball?

Painball to gra zespołowa, która polega na strzelaniu do przeciwnika kolorowymi kulkami. Zabawa zbliżona jest do typowej „strzelanki” przed komputerem, dlatego to doskonałe rozwiązanie dla maniaków komputerowych. Kiedy kula trafi przeciwnika, rozpryskuje się i pozostawia kolorową plamę, a tym samym przeciwnik ginie.

Gdzie na paintball?

Czym ciekawszy teren, tym gra w paintball bardziej zaciekła. Dlatego warto zainteresować się paintball Gliwice poligon. Starannie przygotowany teren pod grę, zaskakujące scenariusze gry i markowy sprzęt zapewniają niesamowite emocje. Nad przebiegiem zabawy czuwają instruktorzy, którzy zapoznają z zasadami gry oraz czuwają nad przebiegiem walki. Paintball Gliwice poligon to niesamowite emocje i wspaniała dawka dobrej zabawy.

Zalety Gliwice paintball

Gra jest w pełni bezpieczna i zapewnia mnóstwo wrażeń. Pozwala odstresować się w sposób aktywny, a skupienie się na przetrwaniu w walce pozwala zapomnieć o codziennych problemach. Taka wojna wytwarza prawdziwe dawki adrenaliny, która pozytywnie nakręca do działania. To świetna metoda, aby usprawnić działanie zespołu, dlatego firmy często w ramach imprez integracyjnych wybierają właśnie Gliwice paintball.

Bezpieczeństwo gry

Zabawa jest bezpieczna, jednak należy przestrzegać bezwzględnie zasad przekazanych przez instruktora. Nie wolno ściągać maski, gdyż chroni ona zarówno twarz, jak i uszy. Ponadto należy pamiętać o odpowiedniej odległości strzału. Przyjmuje się, że ma być to sześć metrów. Należy się również odpowiednio ubrać, by uniknąć siniaków i zadrapań.

Paintball a ból

To częsta obawa, która powoduje niechęć przed grą. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to na tyle delikatny dyskomfort, że spokojnie zabawę mogą polecić każdemu. Strzał może być bardziej odczuwalny przy trafieniu z bliska. Jednak przy zastosowaniu przepisowych sześciu metrów, ból jest nieodczuwalny.