Skip to content Skip to footer

Wskazania do skorzystania z lasera frakcyjnego CO2

Jest wiele wskazań do skorzystania z lasera frakcyjnego CO2. Trudno wymienić i omówić wszystkie, chociaż można oczywiście spróbować podjąć się tego zadania. Z dobrodziejstw takiego sprzętu korzystają najczęściej panie, choć i panowie coraz częściej stają się klientami gabinetów medycyny estetycznej.

Rozstępy i blizny wskazaniem do zabiegów

Laser frakcyjny CO2 jest wskazany między innymi dla osób, które doświadczają rozstępów i tego, jak negatywnie rozstępy wpływają na wygląd ciała. Rozstępy pojawiają się na przykład w ciąży, kiedy skóra mocno się rozciąga w krótkim czasie. Rozstępy pojawiają się też przy intensywnym tyciu i odchudzaniu, co zdarza się u wielu kobiet, ale nie tylko kobiet.

Z bliznami różnego rodzaju boryka się znaczna część społeczeństwa. Niektórzy mają blizny po trądziku, jako niemiłą pamiątkę po czasach nastoletniego życia. Inni z kolei mają blizny na przykład po oparzeniach. Lekarstwem będzie tu laser frakcyjny CO2, który doskonale poradzi sobie z tymi bliznami.

Wiotka skóra, zmarszczki, worki pod oczami

Starzenie się jest zupełnie naturalnym procesem. Z niektórymi natura obchodzi się łagodnie, z innymi – mniej łagodnie. Tak czy inaczej wielu osobom trudno jest zaakceptować ten naturalny proces. Już nie tylko mieszkańcy Europy z trudem akceptują zmiany zachodzące w ciele i psychice kiedy nadchodzi czas bycia seniorem.

Symbolem starzenia się jest wiotka skóra, zmarszczki, worki pod oczami. Jeśli ktoś akceptuje ten stan rzeczy – w porządku. Jednak wiele osób nie akceptuje i nie ma w tym nic złego, ponieważ dziś możliwości medycyny estetycznej są ogromne. Laser frakcyjny CO2 bez trudu poradzi sobie z takim wyzwaniem.

Personel gabinetów medycyny estetycznej

Wybierając się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej warto zwrócić szczególną uwagę na to, jakie kompetencje i kwalifikacje ma personel. który ma wykonywać zabieg. Zabiegi z przerwaniem ciągłości tkanek skórnych to nie przelewki. Trzeba wykonać je dokładnie i z poszanowaniem zasad higieny.

Dziś większość gabinetów zamieszcza w Internecie informacje o tym, kto jest zatrudniony i wykonuje zabiegi. Można sprawdzić opinie o tych lekarzach i innych członkach personelu. Daje to szansę na uniknięcie problemów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki