Skip to content Skip to footer

Wypoczynek bardzo blisko natury!

Jeśli mowa o wypoczynku, to najlepszy jest ten jak najbardziej aktywny, i jak najbardziej nastawiony na przebywanie na świeżym powietrzu. Łączenie ekologicznego stylu życia z wygodnym nocowaniem poza domem to tylko kwestia wyboru odpowiedniego miejsca noclegowego.

Luksusowe apartamenty przy plaży

Na plaży w Mielnie rozciąga się fantastyczny ośrodek wypoczynkowy https://herbalsglamping.eu/. Jest to projekt stworzony przez miłośników natury, wypoczynku nad polskim morzem, i aktywnego spędzania czasu. Luksusowe domki w postaci niewielkich, kompaktowych i wszystkomających apartamentów urządzone są luksusowo i na wskroś nowocześnie. Dzięki pobytowi w takim domku będziesz mieć możliwość podziwiania wschodów i zachodów słońca nad morzem bez konieczności wychodzenia tam – wystarczy tylko rozsunąć zasłonę!

Co wyróżnia te apartamenty?

W zasadzie to wszystko! Po pierwsze, są to bardzo nowoczesne, kompaktowe domki, w których maksymalnie wykorzystano dostępną przestrzeń do zaaranżowania miłego, swobodnego miejsca do wypoczynku. Domki znajdują się na jeziorze Jamno, a do samego morza jest od nich zaledwie 300 metrów. Są one urządzone całkowicie ekologicznie. W ofercie znajdują się nie tylko domki na plaży przy jeziorze, ale także domki umiejscowione w drzewach oraz na samym jeziorze! Dzięki takiej lokalizacji będziesz miał wspaniałe widoki oraz możliwości do relaksu w nietypowych warunkach.

Ekologia ponad wszystko

Na stronie https://herbalsglamping.eu/ możesz dowiedzieć się, na czym konkretnie polegają ekologiczne zastosowania w całym ośrodku wypoczynkowym. W niektórych domkach znajdują się wbudowane w podłogę jacuzzi, co w połączeniu z widokami za oknem potrafi zrelaksować jak mało co. Dodatkowo, w ofercie Herbals&SPA są także posiłki dostarczane w wiklinowym koszu wprost do domku. Jedzenie w wersji wegetariańskiej czy bezglutenowej to tutaj nie problem – każdy gość poczuje się w tych apartamentach wyjątkowo! Oprócz wspaniałego wypoczynku, goście mogą także skorzystać z sauny lub SPA. W cenie noclegu goście znajdą też śniadanie, możliwość nieograniczonego dostępu do sauny, wypożyczania kajaków, korzystania z parku linowego, wifi, a także wiele innych udogodnień, które w większości ośrodków wypoczynkowych są opcjami dodatkowo płatnymi – i to niemało!

Planując kilkudniowy wypoczynek nad polskim morzem nie trzeba decydować się na bylejakość i nudne plażowanie przy samym morzu. Możliwość ciekawego, atrakcyjnego spędzania czasu na terenie ośrodka w bliskiej odległości do plaży to zdecydowany atut tego ośrodka!